T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ZONGULDAK / DEVREK - Sabahat - Cemil Ulupınar Fen Lisesi

Etiket Sonuçları: DEVREK

Haz

SEVGİLİ ADAY ÖĞRENCİLERİMİZ SORULARINIZI İNSTAGRAM ADRESİMİZ OLAN devrek.scufl ADRESİNDE BİZE İLETEBİLİRSİNİZ. EN KISA SÜREDE SORULARINIZ CEVAPLANACAKTIR. BAŞARILAR DİLERİZ.

Tem

UZAKTAN EĞİTİM SAYFALARIMIZ YAZ BOYU HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEKTİR.

KONU TESTLERİ İÇİN www.scuflsinav.com

ONLİNE DENEME SINAVLARI İÇİN www.scuflsinav.xyz

adreslerine girebilirsiniz.

Tem

11.SINIF ÖĞRENCİMİZ BUSE KABA TÜRKİYE 2. OLDU.19 MAYIS E-KİTAPTA ORYANTİRİNG MÜSABAKASI SONUÇLARINA GÖRE ÖĞRENCİMİZ BUSE KABA TÜRKİYE 2. OLDU. ÖĞRENCİMİZİ VE EDEBİYAT ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Tem

Covid-19'dan Uzak Evde Yaz Zonguldak Online Mektup ve Hikaye Yazma Yarışma sonuçları belli oldu.Yarışmada öğrencimiz Çağla Kabakçı il Birincisi oldu. öğrencimizi tebrik ediyoruz.

Tem

ZONGULDAK OKUYOR KİTAP OKUMA YARIŞMASINA OKULUMUZ GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA DAMGASINI VURDU. LİSE SEVİYESİNDE 12 DERECENİN 10 TANESİNİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZLE NE KADAR ÖVÜNSEK AZDIR.TÜM SINIF SEVİYELERİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZİ KUTLUYORUZ. EDEBİYAT ZÜMREMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN SAYFASINDAN ALINAN HABER AŞAĞIDADIR.

Ara

İL GENELİNDE DÜZENLEDİĞİMİZ ZONGULDAK ÇÖZÜYOR MATEMATİK YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI.

Kas

TUBİTAK BİLİM SÖYLEŞİMİZE DAVETLİSİNİZ

Ekm

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında desteklenen "Robotik Eğitimi Sistemi ile Yeni Eğitim Laboratuvarı Kurulması" Projemizin tanıtım filmi yayınlandı.

 

Şbt

YARIŞMA BAŞVURULARI BAŞLADI.

Haz

Basında Çıkan Haberlerimiz Burada Yayınlanacaktır.

 

May

Hayırseverlerimiz Sabahat-Cemil Ulupınar